top of page

Update: Aanleg kunstgrasveld.

Op maandag 3 mei 2021 zal de eerste spade de grond ingaan voor de aanleg van ons kunstgrasveld!

Deze investering in sportinfrastructuur betekent een grote stap vooruit voor de club, onze jeugdspelers en ons eerste elftal. Op een kunstgrasveld kan je immers dubbel zoveel uren spelen als op een klassiek grasveld, ook en vooral bij regenweer.

Herwig Smeets, schepen van sport : “Onze doelstelling om tegen het einde van het voetbalseizoen 2020-2021 drie splinternieuwe kunstgrasvelden in Sint-Pieters-Leeuw aangelegd te hebben, zullen we realiseren. Aangezien KV Zuun reeds langer over een kunstgrasveld beschikt, zal elke Leeuwse voetbalploeg straks beschikken over een volwaardig kunstgrasveld. Ik kijk reeds uit naar de extra voetbalvreugde die dit voor onze gemeente en al haar voetballers, zowel de actieve als de passieve, met zich zal meebrengen!”

Comments


Uitgelichte berichten
Recente berichten
Archief
Zoeken op tags
bottom of page